Wyróżnienia z okazji Dnia Służby Cywilnej - Aktualności - KMP Lublin

Aktualności

Wyróżnienia z okazji Dnia Służby Cywilnej

Data publikacji 12.11.2019

Dzisiaj w Komendzie Miejskiej Policji w Lublinie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Dnia Służby Cywilnej. Podczas spotkania wręczone zostały wyróżnienia, kwiaty oraz nagrody pracownikom Policji. W tym wyjątkowym dniu Komendant Miejski Policji w Lublinie nadkom. Sławomir Włada wraz z kadrą kierowniczą podziękował pracownikom Policji za profesjonalizm oraz zaangażowanie w działaniu na rzecz jednostki.

Służba Cywilna jest jednym z filarów państwa i zapewnia profesjonalną realizację jego zadań. Praca wykonywana przez członków korpusu służby cywilnej wspomaga budowanie poczucia bezpieczeństwa obywateli. Na co dzień przekonują się o tym policjanci, którzy często w swojej służbie wspomagani są przez pracowników Policji.

   Dzisiejszy dzień w Komendzie Miejskiej Policji w Lublinie był okazją by wyrazić podziękowania pracownikom Służby Cywilnej. Punktualnie o godzinie 12.00 miała miejsce uroczysta zbiórka, podczas której wręczone zostały wyróżnienia, kwiaty oraz nagrody dla pracowników cywilnych. Wyróżnienia przyznane zostały za wysoki profesjonalizm, wzorowe wykonywanie zadań służbowych oraz osiągnięcia w pracy zawodowej.

  W tym wyjątkowym dniu Komendant Miejski Policji w Lublinie nadkom. Sławomir Włada wraz z kadrą kierowniczą KMP w Lublinie podziękował pracownikom Policji za profesjonalizm oraz zaangażowanie w działaniu na rzecz Policji.

KG

  • Dzień Służby Cywilnej
  • Dzień Służby Cywilnej
  • Dzień Służby Cywilnej
  • Dzień Służby Cywilnej