Bezpieczna droga do szkoły - Aktualności - KMP Lublin

Aktualności

Bezpieczna droga do szkoły

Data publikacji 23.09.2019

Policjanci z Komisariatu w Bełżycach odwiedzili 6 szkół w ramach współpracy Urzędem Gminy Konopnica. Spotkania odbywały się m.in. w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły”. Podczas akcji rozdanych zostało ponad 300 breloków odblaskowych.

Policjanci z Komisariatu w Bełżycach odwiedzili 6 szkół w ramach współpracy  Urzędem Gminy Konopnica. Spotkania odbywały się m.in. w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły”. Podczas akcji rozdanych zostało ponad 300 breloków odblaskowych.      

Dzielnicowi z Komisariatu w Bełżycach we współpracy z Urzędem Gminy Konopnica odwiedzili 6 szkół. Spotkania odbyły się m.in. w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły. Podczas prelekcji policjanci uświadamiali dzieci na temat zagrożeń jakie mogą ich spotkać w drodze do szkoły. Szczególną uwagę zwrócono m.in. na korzyści wynikające z noszenia elementów odblaskowych, zapinania pasów bezpieczeństwa jak również zasad bezpiecznego przechodzenia przez przejścia dla pieszych.

Podczas działań przedstawiciel Urzędu Gminy w Konponicy Pani Dorota Sirow rozdała ponad 300 breloków odblaskowych, ufundowanych przez UG Konopnica dla najmłodszych dzieci.

PW

  • zdjęcie grupowe dzieci i policjanci
  • dzieci i miś