Lublin: Odpowie za kradzieże - Aktualności - KMP Lublin

Aktualności

Lublin: Odpowie za kradzieże

Data publikacji 13.07.2019

Za kradzież alkoholi i kaw „z górnej półki” o wartości prawie 700 zł odpowie 25-latek z Lublina. Młody mężczyzna wczoraj został zatrzymany przez kryminalnych z „szóstki”. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy kilkukrotnie dokonywał kradzieży w jednym z dyskontów przy ul. Hutniczej w Lublinie.

Kryminalni z VI Komisariatu Policji w Lublinie na podstawie zebranych ustaleń zatrzymali wczoraj 25-latka z Lublina podejrzanego o kradzież drogich alkoholi i kaw. Do zdarzeń dochodziło w ciągu ostatnich dwóch miesięcy w jednym z dyskontów przy ul Hutniczej w Lublinie. Policjanci ustalili, że mężczyzna kilkukrotnie kradł artykuły w tym sklepie. Jego łupem padły alkohole z „górnej półki” oraz kawy. Łącznie skradł mienie o wartości blisko 700 zł.

Jeszcze tego samego dnia młody mieszkaniec Lublina usłyszał zarzuty. 25-latek jest dobrze znany stróżom prawa. W przeszłości był karany m.in. za kradzieże i posiadanie narkotyków.  Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

K.K.

  • napis Policja