Lublin: Poszukujemy świadków wypadku drogowego - Aktualności - KMP Lublin

Aktualności

Lublin: Poszukujemy świadków wypadku drogowego

Data publikacji 12.07.2019

Komenda Miejska Policji w Lublinie prowadzi postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 26 lutego b.r. na skrzyżowaniu al. Spółdzielczości Pracy z ul. Związkową w Lublinie. Podczas manewru hamowania kierującego busem pasażerskim marki Mercedes relacji Lubartów – Lublin doszło do wywrócenia się pasażerki. W wyniku tego kobieta doznała obrażeń ciała. Osoby, które były świadkami zdarzenia prosimy o kontakt z Policją pod nr tel.: (81) 535-41-20.

Do wypadku drogowego doszło w dniu 26 lutego b.r. około godziny 10:40 na skrzyżowaniu al. Spółdzielczości Pracy z ul. Związkową w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że podczas manewru hamowania kierującego busem pasażerskim marki Mercedes relacji Lublin - Lubartów doszło do wywrócenia się pasażerki. W wyniku tego upadku kobieta doznała obrażeń ciała.

Osoby, które były świadkami zdarzenia proszone są o zgłoszenie się do Wydziału ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie, pokój nr 154 lub kontakt telefoniczny z prowadzącym postępowanie pod nr tel.: (81) 535-41-20 lub (81) 535-57-59.

K.K.

  • policyjna odznaka na drzwiach radiowozu z numerem 112