Aktualności

Lublin: Policjanci z II komisariatu ustalają personalia zmarłego mężczyzny

Data publikacji 10.07.2019

Policjanci z Komisariatu II Policji w Lublinie ustalają tożsamość mężczyzny, który 7 lipca przyszedł na teren stacji paliw, a następnie stracił przytomność. Na miejsce został wezwana załoga karetki pogotowia. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Osoby, które mogą posiadać informacje na temat personaliów opisywanego mężczyzny, proszone są o kontakt z Policją.

Tożsamość mężczyzny, którego zgon nastąpił w rejonie stacji paliw przy ul. Siennej w Lublinie ustalają policjanci z II komisariatu. Z zebranych informacji wynika, że mężczyzna przyszedł na stację z dwukołowym małym wózkiem. W pewnym momencie stracił przytomność.

Na miejsce została wezwana karetka pogotowia. Przybyły lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

Do chwili obecnej nieznane są personalia zmarłego.

Mężczyzna był w wieku około 60- 65 lat. Miał widoczną łysinę, siwo-czarną brodę i wąsy, widoczne ubytki w uzębieniu. Ubrany by w czarne dżinsy z brązowym paskiem, czarną koszulkę i czarne wsuwane trampki.

Osoby, które mogą posiadać informacje na temat personaliów opisywanego mężczyzny, proszone są o kontakt z Komisariatem II Policji w Lublinie przy ul. Walecznych 1, lub pod nr tel. (81) 535-45-72, bądź numer alarmowy 112.

AK