Lublin: Tragiczny wypadek w Nasutowie - Aktualności - KMP Lublin

Aktualności

Lublin: Tragiczny wypadek w Nasutowie

Data publikacji 15.06.2019

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Nasutów. Śmierć na miejscu ponieśli dwaj młodzi mężczyźni w wieku 23 i 21 lat. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala, to dwaj mężczyźni i kobieta.

Do zdarzenia doszło po godz. 18:00. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń kierujący samochodem m-ki Renault, na skrzyżowaniu wymusił pierwszeństwo przejazdu . Doszło do zderzenia z poruszającym się drogą wojewódzką samochodem m-ki mazda. Śmierć na miejscu  zdarzenia ponieśli dwaj pasażerowie mazdy, to młodzi mężczyźni w wieku 23 i 21 lat. Trzy osoby zostały przewiezione do szpital, to dwaj mężczyźni i kobieta.

Kierujący renault ,  24 letni ob. Ukrainy przebadany został na zawartość alkoholu, był trzeźwy. Od mężczyzny pobrano  krew do badań.  Pasażer z tego auta  nie odniósł w wypadku obrażeń.

Wszystkie czynności na miejscu zdarzenia prowadzone były pod nadzorem prokuratury. Prowadzone postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności i przebieg zdarzenia.

R.L.R

 

 

 

 

  • radiowóz nocą