Lublin: Nadkom. Sławomir Włada Komendantem Miejskim Policji w Lublinie - Aktualności - KMP Lublin

Aktualności

Lublin: Nadkom. Sławomir Włada Komendantem Miejskim Policji w Lublinie

Data publikacji 04.04.2019

Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie insp. Robert Szewc uroczyście wprowadził dzisiaj na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Lublinie nadkom. Sławomira Władę. Nowego komendanta przywitała kadra kierownicza jednostki oraz zaproszeni goście: przedstawiciele władz samorządowych oraz instytucji i służb współpracujących z Policją.

Nadkom. Sławomir Włada Komendantem Miejskim Policji w Lublinie,

Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie insp. Robert Szewc uroczyście wprowadził dzisiaj na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Lublinie nadkom. Sławomira Władę. Ceremonia rozpoczęła się o godz. 12:00 w sali konferencyjnej Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Przywitanie nowego komendanta ze sztandarem KMP LUBLIN

Nadkom. Sławomir Włada służy w mundurze od 22 lat. Jest absolwentem UMCS w Lublinie oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Większość swojej służby spędził na stanowiskach wykonawczych i kierowniczych w pionach kryminalnych. Przez pierwsze kilka lat związany był z Komendą Powiatową Policji w Opolu Lubelskim. Kolejne lata, to służba w Wydziale Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, gdzie najpierw pełnił stanowiska wykonawcze, a później kierownicze, będąc przez kilka lat zastępcą naczelnika. W ubiegłym  roku objął stanowisko Zastępcy, a później I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Lublinie. Uhonorowany został Srebrnym Medalem „za Długoletnia Służbę”, a także brązową i złotą odznaką „Zasłużony policjant” oraz brązowym „Krzyżem Zasługi”.

insp. Robert Szewc

Dzisiaj po uroczystym przywitaniu się ze sztandarem jednostki nadkom. Sławomirowi Władzie pogratulował Komendant Wojewódzki Policji insp. Robert Szewc. Komendant Sławomir Włada będzie teraz kierował największą jednostką w lubelskim garnizonie Policji.

insp. Robert Szewc gratuluje nowemu komendantowi KMP LUBLIN

Awansu gratulowali także przedstawiciele władz samorządowych miasta i powiatu. Słowa wsparcia nadkom. Sławomir Włada usłyszał również od przedstawicieli innych służb mundurowych współpracujących na co dzień z Policją.

K.K.

  • Wprowadzenie nadkom. Sławomira Władę Komendantem Miejskim Policji w Lublinie
  • Wprowadzenie nadkom. Sławomira Władę Komendantem Miejskim Policji w Lublinie
  • Wprowadzenie nadkom. Sławomira Władę Komendantem Miejskim Policji w Lublinie
  • Poczet Sztandarowy
  • Wprowadzenie nadkom. Sławomira Włady Komendantem Miejskim Policji w Lublinie
  • Wprowadzenie nadkom. Sławomira Władę Komendantem Miejskim Policji w Lublinie