Aktualności

Lublin: Poszukiwany 10 listami gończymi 28-latek zatrzymany. Ma do odsiadki ponad 12 lat

Data publikacji 19.03.2019

Lubelscy kryminalni zatrzymali 28-letniego mieszkańca Lublina, który poszukiwany był m.in. 10 listami gończymi i 4 nakazami. Łącznie do odbycia ma karę ponad 12 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany na jednej z posesji w gm. Wólka. 28-latek poszukiwany był m.in. za kradzieże z włamaniem. Jeszcze dzisiaj trafi do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie wspólnie z kryminalnymi z VI Komisariatu Policji ustalili, miejsce ukrywania się poszukiwanego 14 podstawami prawnymi 28-latka. Wczoraj rano funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca Lublina na terenie jednej z posesji w gm. Wólka.

Mężczyzna poszukiwany był od 2014 roku m.in. 10 listami gończymi i 4 nakazami. Poszukiwany był m.in. za kradzieże z włamaniem oraz zniszczenie mienia. 28-latek ukrywał się poza granicami kraju, jednak w ostatnim czasie wrócił do Polski i policjanci wpadli na jego trop. Okazało się, że ma do odsiadki łącznie ponad 12 lat pozbawienia wolności.

Jeszcze dzisiaj 28-letni mieszkaniec Lublina trafi do aresztu śledczego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

K.K.

  • Policjanci prowadzą zatrzymanego mężczyznę poszukiwanego 10 listami gończymi