Lublin: Ukradł damskie dżinsy. Kto go rozpoznaje? - Aktualności - KMP Lublin

Aktualności

Lublin: Ukradł damskie dżinsy. Kto go rozpoznaje?

Data publikacji 08.10.2018

Policjanci z I komisariatu poszukują mężczyzny, który pod koniec sierpnia z jednego ze sklepów w galerii handlowej ukradł trzy pary damskich spodni. Kiedy podczas próby wyjścia ze skradzionym towarem załączył się alarm, kierowniczka sklepu próbowała ująć sprawcę. Ten złapał ją za rękę i odepchnął, a potem uciekł. Ktokolwiek rozpoznaje tego mężczyznę na publikowanym zdjęciu, proszony jest o kontakt z Policją.

Do przestępstwa doszło 30 sierpnia b.r. w jednym ze sklepów w galerii handlowej przy Al. Unii Lubelskiej. Z zawiadomienia wynika, ze jeden z klientów sklepu schował do reklamówki trzy pary damskich dżinsów i zamiast do kasy, ruszył do wyjścia. W chwili gdy sprawca próbował przekroczyć bramki, załączył się alarm.

Za sprawcą kradzieży ruszyła kierowniczka sklepu. Podczas próby jego ujęcia, mężczyzna złapał ją za rękę i odepchnął. Następnie uciekł z łupem w ręku.

Sklep oszacował straty na około 450 zł.

Policjanci z I komisariatu, którzy zajęli się sprawą kradzieży rozbójniczej zabezpieczyli nagranie ze sklepowego monitoringu. Widać na nim mężczyznę, który dokonał tego przestępstwa.

Ktokolwiek rozpoznaje tego mężczyznę na publikowanym zdjęciu proszony jest o kontakt z Komisariatem I Policji w Lublinie pod nr tel.  81 53545 73 lub 997/112.

AK

Ładowanie odtwarzacza...