Lublin: Zdemontował felgi z oponami. Policjanci poszukują sprawcy - Aktualności - KMP Lublin

Aktualności

Lublin: Zdemontował felgi z oponami. Policjanci poszukują sprawcy

Data publikacji 05.10.2018

Policjanci z komisariatu w Bychawie poszukują mężczyzny, który z zaparkowanego audi ukradł aluminiowe felgi z oponami o wartości 1,6 tys. zł. Jak ustalili policjanci, wizerunek sprawcy został zarejestrowany na pobliskiej stacji paliw przez kamery monitoringu. Ktokolwiek rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt z Policją.

Do przestępstwa doszło 6 września b.r. Jak ustalili policjanci z komisariatu w Bychawie,  ze stojącego na parkingu przy ul. Mickiewicza samochodu marki Audi A 3 nieznany sprawca odkręcił aluminiowe felgi wraz z oponami.  Wartość strat pokrzywdzony właściciel pojazdu wycenił na około 1600 zł.

Jak ustalili policjanci dzięki relacjom świadka, sprawca skradzione łupy schował do swojego pojazdu marki Audi, a następnie odjechał w kierunku stacji paliw.

Policjanci z bychawskiego komisariatu dotarli do nagrań pochodzących z kamer monitoringu stacji, na którą przyjechał podejrzewany o kradzież mężczyzna.  Okazało się, że zamontowane na jego samochodzie tablice rejestracyjne pochodzą z kradzieży.

Ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę, proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji w Bychawie pod nr telefonu 81 820 52 10 lub 997/112.

AK