Lublin: Ukradli ubrania. Kto ich rozpoznaje? - Aktualności - KMP Lublin

Aktualności

Lublin: Ukradli ubrania. Kto ich rozpoznaje?

Data publikacji 11.07.2018

Policjanci z I komisariatu poszukują kobiety i mężczyzny, którzy ukradli ubrania z jednego ze sklepów w galerii handlowej. Ich łupem padły koszule, sukienki, dżinsy i t-shirty na łączna kwotę blisko 650 zł. Ktokolwiek rozpoznaje te osoby na publikowanym materiale, proszony jest o kontakt z Policją.

Do przestępstwa doszło 24 marca b.r. w jednym ze sklepów odzieżowych galerii handlowej przy Al. Unii Lubelskiej. Z przyjętego zgłoszenia przez policjantów z I komisariatu wynika, że zostały skradzione ubrania. Łupem sprawców padło pięć koszul dwie sukienki, T-shirt oraz spodnie dżinsowe. Wartość towaru sklep oszacował na kwotę blisko 650 zł.

Policjanci zabezpieczyli nagranie sklepowego monitoringu. Analizując materiał, okazało się , że za kradzież może odpowiadać uwieczniony na nagraniu mężczyzna oraz towarzysząca mu młoda kobieta.

Ktokolwiek rozpoznaje te osoby na publikowanym materiale, proszony jest o kontakt z Komisariatem I Policji w Lublinie przy ul. Okopowej 2B lub dzwoniąc pod nr tel. (81) 535 45 73.

AK