Lublin: Kto ich rozpoznaje? - Aktualności - KMP Lublin

Aktualności

Lublin: Kto ich rozpoznaje?

Data publikacji 11.06.2018

Lubelscy policjanci poszukują sprawców dwóch kradzieży, do których doszło w galeriach handlowych na terenie miasta. W pierwszym przypadku sprawca wykorzystując nieuwagę obsługi sklepu ukradł kilka sztuk spodni. W drugim młody mężczyzna dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 700 zł. Funkcjonariusze zabezpieczyli monitoringi ze sklepów, na których widać całe zdarzenia. Osoby, które ich rozpoznają, prosimy o kontakt z Policją. Zapewniamy anonimowość!

        Pierwsza kradzież miała miejsce przy ul. Unii Lubelskiej w Lublinie.  Mężczyzna zaczepiał w sklepie kobiety pokazując im kartkę z prośbą o datki posługując się tylko językiem migowym. W trakcie gdy jedna z kobiet zdecydowała się podarować mu  pieniądze on wykorzystując chwilę zamieszania z portfela pokrzywdzonej skradł banknoty na kwotę 700 zł.

       Poszukiwany sprawca to młody mężczyzna ubrany w czarną kurtkę i czarne spodnie, na głowie miał czapkę typu „besjbolówka” z białym wzorem z przodu.

Ładowanie odtwarzacza...

        Ktokolwiek go zna bądź rozpoznaje proszony jest o kontakt z Komisariatem I Policji w Lublinie przy ul. Okopowej 2b lub pod nr tel.: (81) 535-45-73 lub 997.

        Druga kradzież miała miejsce w jednym ze sklepów w galerii handlowej przy Mełgiewskiej. Z informacji od personelu sklepu, wynika że na jego teren wszedł mężczyzna, ubrany w ciemne spodnie typu jeans, niebieską pikowaną kurtkę. Wykorzystał chwilę nieuwagi pracowników, zabrał kilka sztuk spodni  o wartości około 400 zł i wyszedł nie płacąc. Policjanci zabezpieczyli sklepowy monitoring, który zarejestrował wizerunek sprawcy.

Do sprawy kradzieży funkcjonariusze z I Komisariatu Policji w Lublinie poszukują mężczyzny z nagrania. Osoby, które go rozpoznają proszone są o kontakt z policjantami pod nr tel.: (81) 535-46-61 lub 997. Zapewniamy anonimowość.

Ładowanie odtwarzacza...

DW