Lublin: Kto ich rozpoznaje? - Aktualności - KMP Lublin

Aktualności

Lublin: Kto ich rozpoznaje?

Policjanci z VI komisariatu poszukują mężczyzny i kobiety do sprawy kradzieży alkoholu i art. chemicznych z jednego z dyskontów przy ul. Pogodnej w Lublinie. Sprawcy wykorzystując chwilową nieuwagę obsługi sklepu ukradli ze sklepowych półek towar o wartości ok. 400 zł. Do sprawy kradzieży poszukujemy dwóch osób widocznych na nagraniu. Osoby, które ich rozpoznają, proszone są o kontakt z dyżurnym VI komisariatu tel.: (81) 535-46-61. Zapewniamy anonimowość.

Do zdarzenia doszło na terenie jednego z dyskontów przy ul. Pogodnej w Lublinie. Sprawcy wykorzystując chwilową nieuwagę obsługi sklepu z półek ukradli alkohol i art. chemiczne. Towar wynieśli drzwiami wejściowymi w sklepowym koszyku, który również padł ich łupem. Policjanci zabezpieczyli monitoring, który zarejestrował całe zdarzenie. Widać na nim wizerunek mężczyzny i kobiety, którzy wspólnie w porozumieniu dokonali kradzieży.  

Do tej sprawy funkcjonariusze z VI Komisariatu Policji w Lublinie poszukują osób widocznych na nagraniu. Osoby, które ich rozpoznają proszone są o kontakt z dyżurnym VI komisariatu tel.: (81) 535-46-61 lub 997. Zapewniamy anonimowość.

K.K.