Lublin: Szczęśliwy finał poszukiwań 46-latka - Aktualności - KMP Lublin

Aktualności

Lublin: Szczęśliwy finał poszukiwań 46-latka

Data publikacji 05.02.2018

Policjanci z Bełżyc prowadzili akcję poszukiwawczą za zaginionym 46-latkiem, którego zaginięcie wczoraj zgłosiła rodzina. Mężczyzna wyszedł z domu z zamiarem popełnienia samobójstwa. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci, którzy zajęli się poszukiwaniem zaginionego. Komendant Komisariatu Policji w Bełżycach ogłosił alarm dla jednostki i w działania byli zaangażowani wszyscy policjanci. Zaginiony został odnaleziony przez funkcjonariuszy na terenie gm. Wojciechów i znajdował się pod wpływem alkoholu.

Wczoraj około godz. 14:00 46-letni mieszkaniec gm. Wojciechów po próbie samobójczej wyszedł z domu z zamiarem odebrania sobie życia. Zaniepokojona rodzina powiadomiła policję. Natychmiast na miejsce zostali wysłani policjanci, którzy podjęli akcję poszukiwawczą. Komendant Komisariatu Policji w Bełżycach ogłosił alarm dla jednostki i w działania byli zaangażowani wszyscy policjanci. Po godzinie 17:00 funkcjonariusze odnaleźli zaginionego 46-latka. Mężczyzna znajdował się w jednej z miejscowości w gm. Wojciechów i był pod wpływem alkoholu. Dzięki szybkiej reakcji i dużego zaangażowania policjantów poszukiwania zakończyły się szczęśliwie.

Mundurowi na miejsce wezwali załogę karetki pogotowia. Po zbadaniu przez lekarzy mężczyzna ze względu na stan nietrzeźwości został osadzony do wytrzeźwienia.

K.K.