Lublin: 21-latek odpowie za 7 kradzieży z włamaniem - Aktualności - KMP Lublin

Aktualności

Lublin: 21-latek odpowie za 7 kradzieży z włamaniem

Data publikacji 10.10.2017

Lubelscy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcę 7 kradzieży z włamaniem. Okazał się nim 21-letni mieszkaniec Lublina, który dokonywał włamań do altanek na terenie ogródków działkowych przy ul. Krężnickiej. Pokrzywdzeni starty oszacowali na kwotę ponad 2 tys. zł. Teraz mężczyzna odpowie przed Sądem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj realizując ustalenia własne kryminalni z VII Komisariatu Policji w Lublinie oraz z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu z KMP w Lublinie zatrzymali mężczyznę, który w okresie od lutego do sierpnia b.r. włamywał się do altanek na terenie ogródków działkowych przy ul. Krężnickiej. Okazał się nim 21-letni mieszkaniec Lublina. Policjanci udowodnili mu dokonanie 7 kradzieży z włamaniem do altanek, do których się przyznał. Jego łupem padły m. in. elektronarzędzia, odkurzacz, radioodtwarzacz i butla gazowa o wartości ponad 2 tys. zł. Jak ustalili funkcjonariusze w przeszłości młody mieszkaniec Lublina był już karany za posiadanie środków odurzających i kradzieże.

Jeszcze wczoraj 21-latek usłyszał zarzuty. Teraz za popełnione czyny odpowie przed Sądem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

K.K.