Lublin: Poszukujemy świadków wypadku drogowego - Aktualności - KMP Lublin

Aktualności

Lublin: Poszukujemy świadków wypadku drogowego

Data publikacji 09.10.2017

Komenda Miejska Policji w Lublinie prowadzi postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 21.09.2017 r. w Lublinie. Zdarzenie miało miejsce tuż po godzinie 12:00 w rejonie skrzyżowania ul. Bursztynowej z ul. prowadzącą do ul. Topazowej. N/n kierujący pojazdem marki Audi koloru ciemnego o początkowych nr rej. WA… poruszając się ul. Bursztynową w kierunku ul. Wyżynnej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem marki Romet, który zbliżał się do skrzyżowania od ul. Topazowej. Osoby, które były świadkami zdarzenia prosimy o kontakt z Policją pod nr tel.: (81) 535-41-85 lub 997.

Do wypadku drogowego doszło w dniu 21.09.2017 r. tuż po godzinie 12:00 w rejonie skrzyżowania ul. Bursztynowej z ul. prowadzącą do ul. Topazowej w Lublinie. N/n kierujący pojazdem marki Audi koloru ciemnego o początkowych nr rej. WA… poruszając się ul. Bursztynową w kierunku ul. Wyżynnej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu (skrzyżowanie równorzędne) kierującemu motocyklem marki Romet, który zbliżał się do skrzyżowania od ul. Topazowej. W wyniku zdarzenia kierujący skuterem upadł doznając obrażeń ciała, natomiast kierujący samochodem oddalił się z miejsca.

Osoby, które były świadkami zdarzenia proszone są o zgłoszenie się do Wydziału ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie, pokój nr 150 lub kontakt telefoniczny z prowadzącym postępowanie pod nr tel.: (81) 535-41-85 lub 997.

K.K.