Lublin: Ustalony sprawca kradzieży - Aktualności - KMP Lublin

Aktualności

Lublin: Ustalony sprawca kradzieży

Data publikacji 13.07.2017

Dzięki anonimowej informacji policjanci z VII Komisariatu Policji w Lublinie zatrzymali sprawcę kradzieży sklepowej. Okazał się nim 28-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna wykorzystując chwilową nieuwagę obsługi sklepu ukradł alkohole z „górnej półki”. Ponadto okazało się, że mężczyzna był poszukiwany przez policjantów z Bełżyc do kradzieży kaw i czekolad z jednego z marketów w Niedrzwicy Dużej. Teraz mężczyzna za popełnione czyny odpowie przed Sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj kryminalni z VII Komisariatu Policji w Lublinie dzięki anonimowej informacji zatrzymali sprawcę kradzieży alkoholu z jednego z marketów na dzielnicy Czuby. Mężczyzna 30 czerwca wykorzystując chwilową nieuwagę obsługi sklepu ukradł alkohole z „górnej półki”. Właściciel sklepu oszacował starty na kwotę 1150 zł. Sprawcą okazał się 28-letni mieszkaniec Lublina, który w przeszłości wchodził już w konflikt z prawem.

                                                 

Jak się okazało, mężczyzna był poszukiwany również przez policjantów z Komisariatu Policji w Bełżycach do kradzieży sklepowej, do której doszło 28 maja w jednym z marketów w Niedrzwicy Dużej. Tam jego łupem padły kawy i czekolady o wartości ponad 200 zł, które wyniósł ze sklepu w torbie prezentowej.

Teraz 28-latek za swoje czyny odpowie przed Sądem. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

K.K.