Lublin: Zatrzymany sprawca rozboju - Aktualności - KMP Lublin

Aktualności

Lublin: Zatrzymany sprawca rozboju

Data publikacji 12.07.2017

Kryminalni zatrzymali 42-letniego mieszkańca gm. Głusk, który dokonał rozboju przy al. Kraśnickiej. W poniedziałek wraz z kolegą zaatakował 60-letniego mężczyznę. Pobił go i ściągnął z ręki zegarek. Pokrzywdzony w chwili napadu znajdował się za sklepem gdzie spożywał piwo. Sprawą zajęli się policjanci z VII komisariatu. Dziś 42-latek zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o tymczasowy areszt. Za rozbój grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

   Do zdarzenie doszło w miniony poniedziałek po godzinie 13.00 przy al. Kraśnickiej. 60-latek poszedł za budynek jednego ze sklepów spożyć piwo. Po chwili pojawili się tam także dwaj mężczyźni. Jeden z nich złapał go za szyję, a drugi bił po twarzy. Sprawcy ściągnęli mu z ręki zegarek o wartości 500 złotych. Pokrzywdzony stracił przytomność. Gdy odzyskał świadomość powiadomił Policję.

   Sprawą zajęli się policjanci z VII komisariatu. Wspólnie z kryminalnymi z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie zatrzymali 42-latka. Dziś zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o tymczasowy areszt. Za rozbój grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

AF.