Lublin: Poszukujemy świadków wypadku drogowego - Aktualności - KMP Lublin

Aktualności

Lublin: Poszukujemy świadków wypadku drogowego

Data publikacji 11.07.2017

Komenda Miejska Policji w Lublinie prowadzi postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 2 czerwca w miejscowości Wojciechów Kolonia V. Tuż po godzinie 13:00 kierujący pojazdem marki Toyota Avensis poruszając się drogą nr 827 w kierunku miejscowości Niezabitów na prostym odcinku drogi wykonując manewr wyprzedzania rowerzysty, który miał nagle zmienić kierunek ruchu, gwałtownie zahamował, zjechał na prawe pobocze gdzie uderzył w drzewo. Osoby, które były świadkami zdarzenia prosimy o kontakt z Policją pod nr tel.: (81) 535-41-85 lub 997.

Do wypadku drogowego doszło w dniu 2 czerwca około godziny 13:00 w miejscowości Wojciechów Kolonia V na wysokości posesji nr 137. Kierujący pojazdem marki Toyota Avensis poruszając się drogą nr 827 w kierunku miejscowości Niezabitów na prostym odcinku drogi wykonując manewr wyprzedzania rowerzysty, który miał nagle zmienić kierunek ruchu, gwałtownie zahamował, zjechał na prawe pobocze gdzie uderzył w drzewo.

Osoby, które były świadkami zdarzenia proszone są o zgłaszanie się do Wydziału ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie, pokój nr 150 lub kontakt telefoniczny z prowadzącym postępowanie pod nr tel.: (81) 535-41-85 lub 997.

K.K.