Lublin: Dwaj 19-latkowie z zarzutami rozboju - Aktualności - KMP Lublin

Aktualności

Lublin: Dwaj 19-latkowie z zarzutami rozboju

Data publikacji 30.06.2017

Za rozbój na mieszkańcu Rzeszowa odpowie dwóch 19-latków. W minioną środę napadli na 23-latka, pobili go i ukradli zegarek. Sprawcy przestępstwa nie czuli się długo bezkarni, bo zostali zatrzymani przez policjantów z V komisariatu. Mundurowi odnaleźli skradziony przedmiot, który sprawcy ukryli. Młodzi mężczyźni już usłyszeli zarzuty.

Do zdarzenia doszło w środę wczesnym rankiem na ul. Strzeleckiej.  23-letni mieszkaniec Rzeszowa został pobity przez dwóch nieznanych mu młodych mężczyzn. Sprawcy następnie  zabrali mu warty kilkaset złotych zegarek. Gdyby nie reakcja świadka, najprawdopodobniej  napastnicy nie poprzestaliby na biciu pokrzywdzonego.

O całym zajściu zostali poinformowani policjanci z piątego komisariatu. Sprawcy nie czuli się długo bezkarni, bo zostali zatrzymani . Okazali się nimi dwaj 19-letni mieszkańcy Lublina.Policjanci odnaleźli też skradziony przez nich zegarek, który został przez nich ukryty.

19-latkowie usłyszeli zarzuty rozboju. Decyzją prokuratora, do którego zostali doprowadzeni,  mają  stawiać się na policyjny dozór oraz zapłacić po 3 tys. zł. poręczenia majątkowego.

AK