Lublin: Policjanci w Lubelskim Maratonie

Data publikacji 10.05.2017

Policjanci z naszego garnizonu wzięli udział w 5 Maratonie Lubelskim. Nie tylko zabezpieczali sam bieg ale brali również czynny w nim udział. II miejsce zajął post. Bartosz Ceberak dla którego jest to już kolejne podium w amatorskiej karierze. Wśród uczestników był też mł. insp. Piotr Kuczmara – Komendant VII Komisariatu Policji w Lublinie oraz kom. Obrośliński Krzysztof – zastępca dowódcy Oddziału Prewencji Policji.

W minioną niedzielę odbył się 5 Maraton Lubelski. Wśród 600 uczestników wystartowało też kilku policjantów z naszego garnizonu. II miejsce zajął post. Bartosz Ceberak. To kolejny sukces naszego młodego funkcjonariusza. W marcu podczas Mistrzostw Polski Policji w półmaratonie również zajął II miejsce. Zawody odbyły się w Poznaniu. Wtedy też wyzwanie przebiegnięcia trasy podjęło 16 funkcjonariuszy naszej  jednostki, w tym trzy policjantki.

W Maratonie Lubelskim wystartował też mł. insp. Piotr Kuczmara – Komendant VII Komisariatu Policji w Lublinie oraz kom. Obrośliński Krzysztof – zastępca dowódcy Oddziału Prewencji Policji. Obaj mają za sobą wiele startów w organizowanych biegach. Komendant Kuczmara m.in. startował do tej pory w czterech edycjach „Dychy do Maratonu” oraz krasowstawskim „Półmaratonie Chmielakowym”. W bieganiu czynnie wspiera go syn. Wszystkim funkcjonariuszom gratulujemy pokonania koronnego dystansu 42.195 km.