Lublin: Ustalamy tożsamość kobiety - Aktualności - KMP Lublin

Aktualności

Lublin: Ustalamy tożsamość kobiety

Data publikacji 11.02.2017

Policjanci z III komisariatu ustalają tożsamość kobiety znalezionej wczoraj rano przy jednej z posesji w Majdanie Mętowskim. Kobieta w wieku około 60-lat leżała przy ogrodzeniu ubrana jedynie w koszulkę i szlafrok. Najprawdopodobniej uległa wychłodzeniu. Policjanci rozpytali mieszkańców, sprawdzili szpitale oraz noclegownie, jednak na chwilę obecną nie udało ustalić się jej danych personalnych. Osoby, które mają wiedzę na temat okoliczności albo znają samotnie mieszkające lub bezdomne kobiety w tym wieku prosimy o kontakt z oficerem dyżurnym Komisariatu III Policji tel. (81) 535-58-00.

    Policjanci otrzymali informację wczoraj przed godziną 8 rano. Osoby przejeżdżające drogą przez Majdan Mętowski  zauważyły leżące zwłoki. Okazało się, że jest to ciało kobiety w wieku około 60 lat. Ubrana była w  koszulę nocną i fioletowy szlafrok. Ma około 160 cm. wzrostu, szczupłą budowę ciała. Kobieta najprawdopodobniej uległa wychłodzeniu. Ciało zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok, która wykaże przyczynę  śmierci.

   Policjanci rozpytali mieszkańców, sprawdzili szpitale oraz noclegownie, jednak na chwilę obecną nie udało ustalić się danych personalnych kobiety. Osoby, które mają wiedzę na temat okoliczności albo znają samotnie mieszkające lub bezdomne kobiety w tym wieku prosimy o kontakt z oficerem  dyżurnym Komisariatu III Policji tel. (81) 535-58-00

AF.