Lublin: Poszukujemy świadków wypadku drogowego - Aktualności - KMP Lublin

Aktualności

Lublin: Poszukujemy świadków wypadku drogowego

Data publikacji 05.02.2017

Komenda Miejska Policji w Lublinie prowadzi postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 27 stycznia w Lublinie. Około godziny 18:45 na skrzyżowaniu ul. Krakowskie Przedmieście z ul. Ewangelicką i ul. Chopina doszło do zderzenia pojazdu marki Audi A4, koloru srebrnego z pojazdem marki Toyota Corolla, koloru bordowego. Osoby, które były świadkami zdarzenia prosimy o kontakt z Policją pod nr tel.: (81) 535-41-85 lub 997.

Do wypadku drogowego doszło w dniu 27 stycznia około godziny 18:45 w Lublinie na skrzyżowaniu ul. Karkowskie Przedmieście z ul. Ewangelicką i ul. Chopina. Pojazd marki Audi A4, koloru srebrnego poruszał się ul. Krakowskie Przedmieście. Podczas wykonywania skrętu w lewo, w ul. Ewangelicką zderzył się z pojazdem marki Toyota Corolla, koloru bordowego, który poruszał się ul. Krakowskie Przedmieście w kierunku Al. Racławickich.

Osoby, które były świadkami zdarzenia proszone są o zgłaszanie się do Wydziału ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie, pokój nr 150 lub kontakt telefoniczny z prowadzącym postępowanie pod nr tel.: (81) 535-41-85 lub 997.

K.K.